LuK4S3k CZ

Stáhl jsem si hru COMBAT ARMS http://combatar­ms.nexon.net/ ale nejde mě přihlásit poradíte mi prosím ?

Stáhl jsem si hru COMBAT ARMS http://combatar­ms.nexon.net/ zaregistroval jse ale když se chcu přihlásit tak to napíše Sorry, you are not in our service area.This version of combat arms is only a available in north america and australia. Překlad zde : Je nám líto, že nejste v naší verzi služby area.This válečných zbraní je k dispozici pouze v Severní Americe a Austrálii. A když odkliknu OK vypne se hra nevíte co stím ? děkuji za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Překlad nás nezajímá, tebe by měla zajímat tahle věta: This version of combat arms is only a available in north america and australia. – zahraješ si jí v Austrálii nebo v Severní Americe.

Další odpovědi
Manijak

Ale to ty jsi uvedl něco špatně při registraci, já combat arms hrál taky, je to celosvětová hra, určitě je v registraci něco, co ti nabízí stát a já jsem se taky registroval a šlo to.
Doplňuji:
Hm, tak když jsem se podíval, tak tam není možná země, ale je to divné, protože já při registraci zvolil českou republiku a k tomu jsem měl i ve hře před jménem českou vlajku, tak nevím co se stalo, ale hra warrock je podobná a můžeš lítat i letadly a podobně jsou tam servery s letadly a servery bez a podobně.