dust8

Stačilo by mít menší autochladničku jako alternativu malé ledničky pro venkovní použítí pod pergolou?

Aby se tam věšly tak dvě, tři plechovky piva, pár klobás a hořčice?

Beru to tak, že se dají připojit i do sítě na 230V a v případě potřeby odnést třeba do sklepa (na zimu),
či si jí vzít sebou na dovolenu auta atd.

Nejlepší odpověď
Dochy

Ty autochladničky jsou pro podobné použití zbytečně drahé a žravé. Porovnej si to s nejlevnější klasickou kompresorovou chladničkou (automobilové kompresorové začínají snad někde nad 10–15 tisíc a termočlánkové mají horší účinnost i výkon – obvykle na nich je že dokážou ochladit AŽ o 20° pod teplotu okolí, takže při 35 bude mít pivo 15 – pokud ho tam necháš přes noc). Klasickou kompresorovou malou ledničku seženeš kolem 3000 a bude mít i minimrazáček.

Další odpovědi
Edison

Ne. Tyto autochladničky fungují dfiametrálně odlišně.