Stačí včelařovi pouze základní škola?

Nejlepší odpověď
Kepler

Může stačit, pokud ho vše naučí jiný, zkušený včelař. Jinak existuje studium oboru Včelař, jehož absolventi po ukončení získají střední odborné vzdělání s výučním listem. Zájemci se na něm seznámí s chovem včel, získáváním a zpracováním základních produktů.
http://www.as­z.cz/cs/zpravy-z-tisku/chovatelstvi-a-veterina/dalkove-studium-vcelarstvi.html

Další odpovědi
yuko

Včelařině se musíte naučit, většinou se učíte od svého otce, dědy, pradědy. Na vzdělání vůbec nezáleží. Je to hezký koníček a, dřina a nesmí Vás odradit nějaké to včelí píchnutí. Jo, takový lesní med, mňam.

Danina65

V dřívějších dobách, nežli se do toho vložila Marie a následně její syn, mnoho vzdělání mezi lidmi nebylo,přesto byla řada včelařů.Je to koníček jako každý jiný, a nevím, že by rybář, šachista nebo sběratel poštovních známek musel mít nutně vyšší vzdělání nežli základní.

Hlada

Nestačí.
Včelařství je odborný obor, jako každý jiný. Každý obor je potřeba se nejdřív naučit a pak se v něm celoživotně dál vzdělávat. Základní škola neučí žáky učit se samostatně.

ivzez

Nestačí.
K chovu jsou potřeba znalosti, které na ZŠ nezíská.

Cenobita

Ano proč ne.