dust8

Stačí vám ke štěstí málo, nebo hodně?

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď...

To záleží na situaci. Někdy stačí úplně maličko, někdy je potřeba více. Záleží to však na nás samých. Z čeho se dokážeme radovat, jak si naplňujeme svá přání a touhy. Zkrátka každý sám je strůjcem svého štěstí.

Další odpovědi
Rokio

Málo, protože...

Málo, protože nejsem žádná fajnovka. Jsem nenáročný. Mám jiné cíle než požitky.

Disraeli

Hodně, protože...

Přiznám se k tomu normálně, nechci málo nebo nekvalitní věci (týká se i nehmotných statků).
Řekl bych, že naplnění Maslowovy pyramidy si toho vyžaduje celkem dost. Jedno se odvíjí od druhého a souvisí spolu. Základní životní potřeby, zdraví, rodina, přátelé, finance a nikoli jen zajištění, ale bohatství, koníčky/zájmy, osobní progres, dělání toho, co mě baví a v čem vidím smysl, naplňování cílů,… a díky tomu spokojenost se životem a sám s sebou = štěstí/šťastný život.
Z finančního i nefinančního hlediska je to všechno vysoce hodnotné, velké (je toho mnoho) a nedá se to nazvat „málem“. Je toho hodně.
Ale ano, pokud jde i o hmotné věci, tak mám spoustu prostředků (rozličné, kvalitní,… dle potřeb, účelu).

Rocker

Jiná odpověď...

Stačí mi to,co mám.
Skvělou rodinu, všechno jsme zdraví,máme dva psy a dvě kočky.Máme kde bydlet,čím jezdit,takže si nemám na co stěžovat.

zjentek

Málo, protože...

…jsem na sjezdovce na bajku z bazaru za 4,5k doslova UŠLAPAL frajera na bajku za 150k. On vyšlapal tak 70m, když já dojel nahoru (400m). Z toho nebyl moc šťastný, takže jsem musel být šťastný já a to máš jeden příklad z trintiliónu, klidně udělám sebe šťastným a tebe nešťastným až tě v B-Chironu předjedu v D- Loganu… což může být easy, bo nejsem kokot, ale… taky záleží, jaxeš na tom TY! Mně k vyprovokování STAČÍ MÁLO! (; D; D;

paul1

Jiná odpověď...

Jsem skromný, nemáročný na hmotné startky. Stačí mi bohatě zdravá rodina a příbuzní.