ivan.kondr

Stačí na přestup v Londýně u RyanAir 50 minut?

Letím z Prahy do Londýna a pak z Londýna do Lisabonu, oba lety s Ryan Air. S sebou budu mít jen příruční zavazadlo. Stačí mi na přestup v Londýně 50 minut? Jak často mají lety RyanAir zpoždění?
Doplňuji:
Update – Londýn Stansted. Nidky jsem tam nebyl, tak nevím jak to tam vypadá..

Odpovědi
Emefej

Londýn není Praha, je tam několik letišť. Heathrow je obrovské a budeš mít co dělat, ale tuším, že Ryan tam ani nelétá, to vypadá spíš na Stansted nebo Gatwick, tam je to taky velké, no nevím nevím, jak to budeš stíhat.
Doplňuji:
Stansted je menší než Praha, takže z hlediska vzdálenosti by přestup neměl být problém, záleží na tom, jak to budou mít zorganizované a také záleží na případném zpoždění. Obvykle letadla jedné společnosti na sebe při zpoždění jistou dobu čekají.

Pepa25

Pokud je to přestup na jednom letišti mezi spoji stejného dopravce v rámci Schengenu, tak snad stačí.

P.S. Čekal bych, že to bude na odkazu níže, ale nemají to tam (asi mají bohaté zkušenosti se zpožděními nízkonákladovek a stížnostmi cestujících 🙂
http://www.stan­stedairport.com/stan­sted-airport-guide/connecting-at-stansted/connecting-faqs