majdule

Stačí čočku namočit do vody jen hodinu před tim než ji začnu vařit?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Záleží co máš za čočku u některé stačí hodina.U předvařené nemusíš vůbec.
Doplňuji:
čim déle se čočka namáčí tím méně jdou větry.

Další odpovědi
hanulka11

čím déle ji namáčíě -tím kratší dobu se vaří, vždy jsem ji namáčela přes noc .....
nyní kupuji předvařenou

iceT

Čočku nenamáčím vůbec a za hodinu ji mám uvařenou taky,kupuju obyčejnou.

elektrikář

Lepší je ji na noc namočit, vaří se kratší dobou.

Janča169

No podle mě se stačí jenom opláchnout dát do vody a nechat vařit.