JežíšKristus

Stačí Čechům prázdné sliby?

Koukám na nový předvolební průzkum – ANO přes 32 %. Ptám se proč?

Nejdřív premiérem Zeman, teď Babiš. Po třiceti letech se pro občany neudělalo nic. Za poslední 4 roky už vůbec ne. To lidem stačí billboardy s prázdnými sliby?

Mně osobně to je jedno, já mám do důchodu daleko a vyděláno už mám, ale je hustý že tohle lidi volí, to je fakt jako si řezat větev pod sebou samým.. jediná dobrá věc co tohle duo udělalo bylo přijetí muslimských uprchlíků v r. 1999 z Kosova spolu s Kavanem, jinak nic.. samozřejmě tento svůj čin Zeman trochu upozadil těmi svými billboardy „stop migrantům a drahošovi“, přitom je tu na přelomu tisíciletí vítal on…

Foto: https://images­.app.goo.gl/u6E­nENQvKoND2b8r8

Nejlepší odpověď
Rokio

Mně teda prázdné sliby nestačí. Proto jsem proti ANO, i když jsem ho dříve podporoval. Raději mám Piráty.

Další odpovědi
Midoc

Většina občanů nechodí k volbám. Je to chyba.

Čecho_slovák

Stáhni si trnovou korunu z hlavy, namoč hadr v ledové vodě a dej si ji na zátylek. Někdy to pomáhá!

aliendrone

Ne že bych s tebou nesouhlasil ohledně výčtu „úspěchů“ Babiše, ale ruku na srdce – JE nějaký ZÁSADNÍ rozdíl mezi jeho kecy a kecy Kalouse? ;)
Nemůžu si pomoci, ale Adolf měl pravdu, když konstatoval v Mein Kampf že:
„DEMOKRACIE JE VLÁDA INTRIKÁNŮ VOLENÝCH HLUPÁKY!“

Pro mě za mě si klidně roztrhej kvůli tomu všechny Pokémony s příznivci Pirátů, bolševiků, socanů a dalších dobytků, opravdoví pamětníci si mohou navzájem roztrhat i vojenské knížky! ;) :D :D

Pepa25

V politických otázkách se většina Čechů rozhoduje iracionálně, jde jen o emoce (proto i předvolební kampań vypadá, jak vypadá).
Taková perlička: podle průzkumu dnes (12.9.2021) v Událostech ČT 2/3 lidí považují politickou situaci za špatnou, ale přesto ANO, které to tu už má delší dobu na povel, vykazuje opět nárůst podpory …

plebs

V roce 1948 sláva komunistům soudruhu Gottwaldovi a Sovětskému svazu.
V roce 1968 bude socialismus s jinou tváří ve Varšavské smlouvě poté část UV KSČ napsala do Moskvy zvací dopis a soudruh Dubček 13.8.1968 rovněž – soudruhu Brežněve nechť UV KSSS provede to co uzná za vhodné.
V roce 1989 nejsme jako oni i z komunistů budou podnikatelé a později provedeme tlustou startovací čáru pro všechny.
No a volby to je jenom slabší odvar.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

Aliendrone: Tak vedle těch peněz, byl ožrala Kalousek aspoň týpek, bez něho by to byla nuda 😉 Babiš je jen nudný oligarcha ☹
Já nevolil ani Kalouska ani Babiše (ani Piráty, ale jsem líný měnit profilovku, která má za úkol stejně jen zvedat tlak koblihám), ale svoje Pokémon karty trhat nebudu, na to je mám až příliš rád 😁
Adolfík měl pravdu 🙂

Čecho_slovák: jsem teď trochu nastydlý, takže to snad ani raději ne. Nicméně díky za konstruktivní odpověď! 😉

aliendrone

JežíšKristus>>> Tak ono je to spíše o osobních preferencích. Za sebe nemůžu tvrdit, že neexistovaly chvilky, kdy by Andrej byl jen nudný a trochu nepobavil. :)
https://img.cncen­ter.cz/foto/an­drej-babis-demotivacni-plakaty-citat-citaty/Zml0LWluL­zk5OXg5OTkvZmlsdGVyc­zpxdWFsaXR5KDg1KTpub1­91cHNjYWxlKCkvaW1n/6­605600.jpg?v=0&st=­XRGpQc6qRrNJqOt­RT5JNQGzsiYQ-mvq0OYlZFXY7S3Y&ts=­1600812000&e=0
https://img.cncen­ter.cz/foto/an­drej-babis-demotivacni-plakaty-citat-citaty/Zml0LWluL­zk5OXg5OTkvZmlsdGVyc­zpxdWFsaXR5KDg1KTpub1­91cHNjYWxlKCkvaW1n/6­605590.jpg?v=0&st=­CNyPe16PcXNiShW­9_KRrswi2y8hQ2SRlen­qU43fEh2s&ts=1600812000&­e=0
https://img.cncen­ter.cz/foto/an­drej-babis-demotivacni-plakaty-citat-citaty/Zml0LWluL­zk5OXg5OTkvZmlsdGVyc­zpxdWFsaXR5KDg1KTpub1­91cHNjYWxlKCkvaW1n/6­605602.jpg?v=0&st=­DjFxKaxeS7bwCYw­mWGsXGVTrAHnaW­SlqkMRiv8eXd3M&ts=16008­12000&e=0
Nwm sice, zda-li to je ještě tragikomedie nebo rovnou tragifraška, ovšem se smyslem pro „ujetěší humor“ se klidně člověk i zasměje. ;) :D :D

JežíšKristus

Volám docenta Chocholouška 😉