maruš

Srst jezevčíka.

Neexistuje nějaký jednoduchý a učinný zpusob,jak vyčesat hladkosrstého jezevčíka?Máme tři druhy kartáču,ale nejsou bohužel moc učinné.

Nejlepší odpověď
kropitko

Máte i ten kartáč se štětinkama?? Já bych použila takový ten kartáček na česání pro úplně malá miminka a nebo normálně ten co používáte na ruce.

Další odpovědi
Miroslavst

zkusit kartáček na zuby, ten by tu krátkou srst mohl vyčesat.

My doma máme sice velkého psa, ale my slím že to, čím ho češeme by pomohlo i jezevčíkovi .My máme takovou pilku která ho rozhodně neřízne.Ale v obchodech to asi ke koupi není.