Lukas Byrtus

Zajimal se nekdo z vas o srovnani mobilů Samsungu S9+ a Huawei P30? Ale i tak, který byste mně doporsučili?

Srovnani Samsung s9+, huawei p30

Zajimal se nekdo z vas o srovnani samsungu S9+ a huawei p30?

Cetl jsem ze huawai je lepsi v baterii a fotaku.

Samsung je zas odolnejsi vuci vode a prachu.

Co by jste mi doporucili?

Odpovědi
Edison

Samsung nikdy! Tyhle šroty mi nesměj do baráku… Cokoli jinýho je lepčí.

elkon

Jedině Huawei, už mám druhý a spokojenost.

jáára

Samsung.
Proto.

WTLS

Já mám HUAWEI P20 PRO, dneska bych určitě šel do P30 PRO, nebo jen P30
Kdyžtak srovnavej se samsungem S10, ne s S9+
Samsungu jde o design, Huawei na výbavě… [(ne vždy)můj názor]
Za mě tedy HUAWEI, nebo Xiaomi, např. Xiaomi Mi Mix 3 LTE 128GB

anonym

Tolik odpovědí a ani jedno skutečně věcné srovnání 🙂 smutné … takže si dovolím jedno věcné srovnání přidat, snad přijde vhod: https://www.ki­movil.com/en/com­pare/huawei-p30,huawei-p30-pro,samsung-galaxy-s9-plus-eu,xiaomi-mi-9-global

Do srovnání jsem záměrně přidal i model P30 PRO a MI 9, hádejte proč 🙂 Protože jeho Snapdragon výkonostně válcuje ty KYRINy a EXYGNOSy na celé čáře a přesto vychází levněji. Jediná nevýhoda MI 9 je snad jen v absenci voděodolnosti, kterou konkurenti obvykle mají.

Petr1491

S9+ jsem měl v ruce a perfektní telefon: https://www.tes­tado.cz/recen­ze-samsung-galaxy-s9-plus/
Osobně bych ale už koupil novou techniku, čili P30. Z hlediska „trvanlivosti“ se ti taková investice prostě vyplatí víc. Huawei Určitě bude lépe fotit, a Samsung je odolnější o dost více – má certifikaci IP68 – čili se nic nestane ani když ti spadne do vody, kdežto Huawei má pouze IP53, což je hodně slabé.

Edison

Elkone… a zkušenost se samsungem…?