Boy 13

Srovnání cen letenek, kterou zvolit?

Mám potíže a nevím, jak si vybrat. Chci letět do Londýna přes leteckou společnost Ryanair, ale nevím ,jestli si mám koupit letenku přímo na jejich oficiálních stránkách nebo na webech jako je letenky.cz, pelikán.cz, skyscanner.cz od té samé letecké společnosti. A chci se zeptat, zda je tohle cena za letenku opravdu konečná? https://www.ry­anair.com/cz/cs/b­ooking/home Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
autacek

Ano, většinou je nejvýhodnější nakoupit přímo u dopravce, k čemu potřebuješ v tomto případě prostředníka? A cena je konečná za předpokladu, že nebudeš chtít využít další služby, jako třeba zavazadlo k odbavení, přednostní nástup, vybrat si místo apod. Také je třeba splnit podmínky rozměrů a váhy příručního zavazadla zdarma. Některé způsoby platby navíc mohou být zpoplatněny (třeba platba kartou), navíc.

K celkové ceně je též dobré připočítat si i dopravu z letiště do cílové destinace, kdy samotná tato doprava může být paradoxně dražší, než cena letenky, za kterou se ti jí podaří získat.