Rene65

Je nutné vyndat šrouby v ruce po zlomenině?

Chci se zeptat.Před 4 měsíci jsem utrpěl zlomeninu ruky,byl sem na operaci a dali mi tam šrouby.Nyní za dva měsíce mě čeká vyndavání šroubů.Musí ty šrouby ven nebo tam můžou zůstat?Ruku normálně používám a nějak mě to neomezuje…

Odpovědi
gecco

Záleží na více okolnostech – každopádně se řiď názerem lékaře, my tady nikdo nevíme nic ani o tobě, ani o té operaci…
😉

ORION_

Musí ven :) To samé jsem měl s koleny. Měl jsem v nich destičky na srovnání nohou a taky mě to neomezovalo, ale šli ven.