hapiky

Srdce srdci srdce dalo, aby srdce srdce milovalo. Proto srdce srdce prosí, ať to srdce v srdci nosí. Kdo je autorem?

Mohla by to být tzv.funglovka či starší věc? Bylo to zajímavé svatební přání.

Nejlepší odpověď
Drap

V odborné literatuře je uváděn jako autor těchto slov „neznámý autor“. Z toho odvozuji, že ani zde ho nikdo nezná.

Další odpovědi
marci1

Autorem je neznámý autor. Omlouvám se za svůj názor, ale toto „veršování“ mi připadá „přesrdcované“. Někomu se bude líbit a možná je k svatebním účelům použije. 🙂

ivzez

I jen jako svatební přání či oznámení je to podle mne nevkusné.
Autora (naštěstí!!) neznám.

anonym

No bylo by to vtipné svatební přání někomu kdo se profesně živí jako logoped … rozhodně to vypadá jako jazykolam.