fcoop

Srazily se vám někdy při praní trenýrky? Co s tím,jak řešit tuto těžkou životní situaci?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Je to obrovská životní tragedie.Já ji,za mlada,řešil tím,že jsem chodil,než jsem si koupil nové,na ostro!

Další odpovědi
anonym

Ne

Fcoope , omlouvam se … , ale : Je to urcite tema trenyrkama. ?
Myslim tim , jestli neni zvetseny " obsah ". !
( Pardon , musela jsem to napsat ). 🙂

  • iv-

Pájo

Ne

Jak by řekl otec Fura… jako myšlenku dne:

„Pro každou novou (byť těžkou) životní situaci… vždy v nových trenýrkách!“ ;)

anonym

Ne

Ale občas mi bývaly malé. U více svědků, nutno nějak zamaskovat nebo vyklidit horkou půdu, u jedné svědkyně se řešení nabízí použitím významné otázky „Co s tím uděláme?“.