Sraz uživatelů!

Hej, butani, svátky přede dveřmi. Jak to bude s tím srazem?
Doplňuji:
Má to být spíše takový podnět v úsvitu prázdnín, aby dobrá myšlenka nezapadla.
Nyní stačí doplněk ankety na vhodný termín, místa, vzájemné kontakty a ochotného koordinátora.

Nejlepší odpověď
anonym

Butani tu neco psal , ale , ze by psal neco o svatcich ? To je skoro nemozne. 🙂 Ted je i leto , tak by byla skoda , kdyby nekdo nemohl prijit a rad by prisel …, ale bude na dovolene. Plus tu mame hodne hlidajicich babicek a dedecku. ja bych to videla , pokud to nekdo zorganizuje az na zari. Mozna by bylo lepsi se i nesetkat .. . , nebo ja za sebe poslu synovo krasnou slecnu , a ta me bude zastupovat . 🙂 -iv-
Doplňuji:
ne ne ne Casey. !! Tak to prijdu radsi sama !! Holku si chci nechat. ! dnes ma narozeninky – 20 let a jdeme na obed , tak frcim. ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
casey

jestli prijde synovo krasna slecna, tak to ja urcite prijdu