stryda

spyware vycistit pocitac

Stahnul jsem atntivirovy program Spybot Search and Destory.Vycistil jsem notebok nezadouci haveti a odinstaloval program notebok by mel byt vycisten.Nain­staloval a postupne odinstaloval tyto programy.Spyware Terminator,Spyware fighter,SlowPC fighter,Avast­.Provedl jsem stejne operace jako s prvnim programem,kazdy program neco nasel.Podle ceho posuzovat kvalitu programu

Nejlepší odpověď
anonym

není program,který by zachytil všechnu havět,proto se dělají aspoň dvoj nebo trojkombinace aby se pokrylo co největší množství napadení PC, Spybot Search and Destory je super,ale chce to něco k tomu třeba Eset smart a ještě nějakou maličkost k tomu.
Spyware Terminator není nic moc,další dva mi nejsou známi,ale doporučil bych ještě toto:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/tu­neup-utilities/

Další odpovědi
GangstaHelper

Taky je podstatné říct, že programy mají různé techniky na určování, zda je kód (obsah programů) pro nás škodlivý. Proto jedna aplikace to může vyhodnotit jinak, než druhá. Přičemž mnohdy, když mi (já užívám NOD32) program něco našel, byly to plané poplachy. Za asi 3 roky jsem s NODem neměl žádnou skutečnou infikaci, jen pár planných hrozeb. Když jsem stáhl něco škodlivého, byl jsem o tom informován ihned při dokončení stahování, a soubor byl automaticky smazán.

Počítač používám denně. Důležité je, poznat, co je dobré stahovat.

ESET Smart Security by měl být dobrou ochranou. Trochu problém ale je, pokud už máte soubory infikované, pak doporučuju rovnou mazat.

speedy111

divej muzes mit nejlepe 3 antiviry ale nesmis jich mi tolik ja ti poslu adresu na avast anti virus 4.0 a tak dal