Forza1230CZ

spustím nějakou kvalitní hru?

mám notebook acer ntel i5–3210M 2.5 GHz s turbo boost 3.1 GHz,6 GB RAM, Nvidia GeForce GT 640M s 2 GB grafické paměti
Doplňuji:
nějakou novější jako battlefield 3 atd…

Odpovědi
Pepa25

Co myslíš pod pojmem „kvalitní hru“? Pro někoho to může být např. http://en.wiki­pedia.org/wiki/Scor­ched_Earth_%28vi­deo_game%29

McArthur

Kdyby to byl počítač s plnohodnotnou grafikou i procesorem, tak řeknu, že to pojede jen tak tak, ale u notebooku bych řekl, že to pojede, ale radost z toho nebude. Spíš ten notebook upečete.