Forza1230CZ

Spustí můj notebook Assasains creed 3?

Mám notebook : Procesor: Intel® Pentium® B970 2,30 GHz dvoujádrový Sandy Bridge L3 cache 2 MB,•RAM :6 GB•Grafická karta:NVIDIA® GeForce® 610M S vlastní grafickou pamětí 1024 MB tak se ptát jestli můj notebook spustí Assasissins creed 3

Odpovědi
Quimby

Ne nestačí ti na to procesor, grafika je taky na minimu. Takže pokud to vůbec pustíš, tak to nebude hratelné…
Pro další hry si prostě porovnej hw nároky dané hry s tvým notebookem.
Notebooky prostě nejsou dělaný na hry.

Celav

Co třeba použít google?
http://lmgtfy­.com/?q=shadow+of+mor­dor+hw+naroky