Banshee

Spuštění hry bez CD.

Šla by nějak spustit hra bez CD? Mám originální CD, ale většinou se mi nechce načíst. Je nějaká možnost? Díky

Nejlepší odpověď
Bedy

Vyprdněte se na nějaké cracky – můžete si s tím akorát poškodit počítač.

Vytvořte si z toho originálního CD obraz disku ISO pomocí vypalovacího programu (možná že to i Daemon tools umí rovnou) a nainstalujte si do počítače virtuální mechaniku (například ten Daemon Tools – při instalaci odmítnout Toolbar). Pak ten ISO obraz CD připojte k virtuální mechanice.
A to je celá sranda.

Další odpovědi
ven.cik

Zkus to cracknout, na většinu her jsou cracky volně ke stažení…
Doplňuji:
Crack je rychlejší :D a když víte kde ho stahovat, tak se vám nic nepoškodí…;)

cochee

Pro Bedy: to zdaleka není celá sranda, ježto spousta her je právě chráněná proti udělání obrazu CD a „namontování“ na virtuální mechaniku, takže stejně ten crack potřebuje. Pro Banshee: prohlídnout CD, zda není poškrábané (s tím už nic nenaděláte, leda sehnat jinou mechaniku, která by si s tím lépe poradila) anebo, což je kupodivu daleko horší – upatlané od prstů, náprava je jednoduchá – omýt vlažnou vodou se saponátem, ale NEobsahujícím brusné čásatečky, jako např. Cif – musí to být „průhledný“ saponát. Při čištění nečistit dokolečka, ale pohyby od středu ven nebo obráceně. Poté oplach vodou a odstředit, nejlépe nasazením na tužku a rychlými pohyby rozročit, až kapky odletí. Pokud neodstředíme, vodovodní voda nechá po zaschnutí fleky.