Avatar uživatele
ocelot42

Sprostá slova u kamarádů

Dobrý den, proč moji přátelé pořád používají to slovo na P. Přijde mi to trapné. Co je k tomu vede ?
Doplňuji:
To slovo je P***.Přijde mi to trapné a stydil bych se to říct.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3871 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Nevím, které z nejběžnějších dvou sprostých slov na P máte na mysli, ale na tom nesejde, je to trapné tak jako tak. Záleží na věku, ale pokud je kamarádům pod 20, dělávají to většinou proto, že se při užívání těchto slov cítí nesmírně „dospěle“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Doporučuju si toho nevšímat a mluvit slušně. Možná uvidí nebo časem dozrají k podobnému stylu vyjadřování se.
Doplňuji:
Případně až budete jen mezi 4 očima, tak mu to třeba říct, že se mu nelíbí jak se vyjadřuje, jestli by nebylo lepší to zkusit slušněji.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
leporela22

no to už spíš slovo Kur… ale i náš mistr v práci to řiká a tomu je víc jak 40 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatisCZ

Řeknu ti, je mi 15 a maximálně použiju slovo vole. Udivuje mně, že když vidím nějaké desetileté děti venku tak jak mluví. To je to samej zmr* píč* kurv* atd. Prostě hrůza. Až se těch malejch i bojim :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Asi si tím připadají zajímavější.:-( Zůstaň svůj a Ty je nepoužívej. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobík147

My když se bavíme pouze s přáteli, tak taková slova používáme, ale už automaticky. Nejsem na to nijak hrdý, ale prostě je to takový zvyk. Samozřejmě když jsem s přáteli na veřejnosti (například v autobuse), tak vulgarismy nepoužíváme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blesk26

Moc bych se tím netrápil, poslouchat se to sice nedá, ale i oni časem, dojdou k tomu, že takhle se mluvit nedá. Alespoň ne, pokud náplní tvé práce je jednat s lidmi, kde je důležité jak prezentuješ sebe a potažmo firmu, což je spousta zaměstnání, ale platí to i pro školu a všude, kde chceš vystupovat jako inteligentní osoba. Tam tě s takovým slovníkem budou mít tak přinejlepším za úplného debila :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

To buďte rád, že vaši kamarádi nejsou ze Slovenska. Když jsem byl na vojně, tak Slováci k tomuto slovu přidávali různé předpony a přípony a to jim stačilo k vyjadřování.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

pistarstarstar?

před 3871 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

myslíš pipin?

před 3871 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek