e1232851@trb

Sprchujete se raději ráno nebo večer nebo ráno i večer ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ráno, odpoledne i v noci. Záleží jakou mám šichtu a o volných dnech se vyvalím do vany až po uši!

Další odpovědi
RyuzakiKate

Jak kdy… když mám ráno brzo vstávat, tak večer, to bych si musela eště víc přivstat. Nebo když přijdu z venku zpocená a zahnojená, tak taky večer. Jinak to spíš upřednostňuju ráno, abych víc voněla :P

briketka10

nesprchuju se, vyvalím se do plný vany až po uši
s pěnou, jako barbakan, ale do práce nechodím 😁
každý obvečer v létě denně :)

Luxx

podle potřeby.. když mám jít někam mezi lidi, tak bez předešlé sprchy to nejde.. jinak spíš ráno

lexx

já jsem horník a sprchuji se ve 14h po šichtě

anonym

Odpoledne v práci ,potom doma večer.,ale raději mám plnou vanu.

Nevíteto?

Já se radši koupu, ale večer 🙂