tazatelka

Sprchový box

Zvažujeme koupi sprchového boxu, ale zarazilo nás v návodu instalace, že je NUTNÉ mít celý prostor (kolem boxu) obezděný a samozřejmě obložený. Proč, když boxy mají všechny 4 stěny a jsou dle popisu voděvzdorné?
Pokud budeme chtít celý prostor vyzdívat a obkládat, pořídíme ne box, ale sprchový kout.
Koupelnu obloženou máme, ale v současné době je tam vana, kterou hodláme vyměnit právě za ten box.

Poradí zkušený odborník nebo šikovný kutil? za fundované odpovědi předem děkuji 🙂.

Odpovědi
Foggy138

Ahoj, odborník nejsem, ale zkus si přečíst tento ebook http://www.levna-koupelna.cz/clan­ky/elektronic­ke-knihy-ke-stazeni-zdarma/jak-spravne-vybrat-sprchovy-masazni-box , případně jim zavolat o radu. Jsou ochotní.