qwert7

Správné CD

Jaký typ CD se hodí do rádia(myslim tím třeba CD-RW)? Díky za odpověd

Nejlepší odpověď
Hlada

Na to není jednoznačná odpověď. Jestli je to novější rádio, které umí přehrávat MP3, zpravidla umí přehrávat i RW. Chce to vyzkoušet. Někdy bývá také napsáno na radiu, jaká media umí přehrávat.

Další odpovědi
jennysh

Záleží na typu rádia, ale většinou je to CD-R z Kterého lze udělat DataCD, do ktéreho lze vložit velké množství hudby.

DDarent

záleží na tom, jké druhy Cd to rádio bere. mělo by to být v návodu