kapka

Správce mailu? Šlo by to?

Když skupina lidí používá jeden mail, bylo by možné, že by se tam sice všichni dostali, ale jen jeden by měl oprávnění měnit nastavení /heslo, nastavení potřebné k resetování hesla, případně mazat příspěvky apod./?
Asi to nejde, co? Ale nám by se to dost hodilo. Je nějaká možnost, jak nahradit mail něčím, aby se tam daly posílat zprávy s přílohama, dalo se to roztřídit a zároveň to mohl vše spravovat jeden člověk a určitá omezená skupina lidí tam měla přístup, možnost nahlížet? A aby to taky ty zprávy přeposílalo na jejich osobní maily.

Nejlepší odpověď
arygnoc

udělat pro každého samostatný e-mail.
z hlavního e-mailu správy nechat přeposílat do každého e-mailu (automaticky) i s přílohami.

a každý si může mazat, ukládat a dělat s e-mailama co chce.
Hlavní e-mail bude spravovat jenom jeden člověk – správce.