mallone

Spouštění CD/DVD

ntb – vlozim CD/DVD to se rozjede a pak nic…nic se nespustí jen se to zobrazí v Tento Počítač, jsou tam ruzné soubory co jsou na CD, ale ja potřebuju, aby se spustil přimo ten program.

Něco jako v tomto: http://img4.hy­perinzerce.cz/x-cz/inz/5529/5529254-maturita-solutions-pre-intermediate-students-book-workbook-2.jpg

Prostě k obsahu se nedostanu, ve složkách mám jen soubory a obrazky :/

Odpovědi
anonym

To se mi stalo už hodněkrát. Stači mezi těmi věcmi na CD najít soubor Autorun s koncovkou .exe. Většinou je to ta nejnápadnější ikonka.