B-25 Mitchel

Je možné, že by dítě s určeným sportem začalo cca ve 12 letech a v budoucnu by chtělo reprezentovat nějaký tým?

Sport v pozdním věku
Vím, že je to, asi blbost, ale je možné, že by dítě s určeným sportem začalo cca ve 12 letech a v budoucnu by chtělo reprezentovat nějaký tým?
Děti by měli začínat cca v 5–8 letech, ale je možné, že by to šlo až tak ve vysokém věku?

Odpovědi
Lamalam

Určitě to možné je. Existuje řada sportů, které jsou pro děti ve věku 5–8 let vyloženě nevhodné a začíná se s nimi později.

gecco

„Vysoký věk 12 let“…
😁

Jo – samozřejmě, že to jde.
Je ale vhodné, pokud to dítě dělá nějaký sport i ´předtím´ – ne, že do 12 sedí ´jako pecka´ a od 13 si představuje svůj život v reprezentaci.