ReHu

Spoříte na stavebním spoření?

http://www.no­vinky.cz/finan­ce/213992-na-stavebnim-sporeni-se-bude-brzy-i-prodelavat.html

Nejlepší odpověď
rybíz

Měl jsem stavební spoření souběžně s půjčkou. Kdybych nebyl donucen okolnostmi koupení bytu, nikdy bych do toho už nešel. Vypadá to, že na tom vyděláte ( ale jen pokud nemáte půjčku ). Po dvou letech 190 tisícové půjčky, kdy jsem ji jednorázově doplatil,jsem přeplatil 55 tisíc.

Další odpovědi
magicm18

Asi mam velke stesti,ze v listopadu si jdu pro penize.Stavebni sporeni mi skoncilo,vcas jsem oznamil vyber penez a tak v listopadu mi prijdou penizky na ucet.

hanjimka

Než nechat ležet peníze na běžném účtu je stále výhodné tam dávat plnou částku,to je 20000 a mít to s podporou.I po těch úpravách je to výhodnější.

ten který je

Měl jsem stavební spoření ale už ne.Ted už bych do toho nešel.Bude to kontraproduktivní.