Elk

Spořiče obrazovky – kde bych je našel?

Doplňuji:
Pardon, já jsem myslel nějaké nové motivy na netu…

Nejlepší odpověď
rynek878

kdekoliv na této stránce:

link:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=1&oq=spo%c5%99i%c4%­8de&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ403&q=spo%­c5%99i%c4%8de+o­brazovky+downlo­ad

Další odpovědi
Mili @

kliknout na plochu mimo ikonky, objeví se tabulka a ve VLASTNOSTECH to lehce najdete…

Michal Kole

Ve složce Windows\system32 na Windows XP na vyšších to asi bude obdobné

keller

V kontejneru

Miru1

Na ploše pravým tlačítkem myši zadat vlastnosti,pak spořič obrazovky – nastavení – použít obrázky ve složce – procházet – vybrat složku ( například v dokumentech si vytvoříte složku s různými obrázky , které si tam uložíte ) – tuto složku si označíte a pak OK a zase OK pak Použít a OK a je hotovo.