J20

Sponzorský dar

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Jak mám udělat to, když jsem pro sdružení nakoupila různý materiál, našla jsem si sponzora který by tento materiál zaplatil, ale potřebuje o tom mít doklad. Mám k dispozici jenom výdajové a příjmové pokladní doklady. Mám mu potvrzení napsat písemnou formou a dát pod to jenom razítko organizace?

Nejlepší odpověď
člověk

u vaší organizace je lepší,když sponzor nakoupí sám a poté daruje,a vy napíšete papír o přijmu sponzorského daru v dané víši.samozřejmě razítko a čísla organizací

Další odpovědi
Spiritus

A sponzorskou smlouvu nebo dohodu máte uzavřenou?Protože jestli ano,tak ta by měla stačit spolu s paragony za nákup.