Calistka

Nevíte o nějaké firmě s fotopříslušen­stvím, které nabízí nějaké sponzorství začínajícím fotografům?

Krásný večer,
chtěla bych se zeptat, zda někdo neví o nějaké firmě s fotopříslušen­stvím, které nabízí nějaké sponzorství začínajícím fotografům. Abych vše uvedla na pravou míru… jsem mladá slečna, která ještě studuje, měla jsem kompaktní fotoaparát a snad i trochu talentu na fotky detailů, ráda bych se posunula nějak dál, ale finance mi to nedovolují. Proto bych se ráda zeptala zda nevíte, jak si v takovém případě poradit? Kde sehnat sponzora nebo požádat o spolupráci?
Určitě si myslím, že mám na to abych se dostala s trochu lepším vybavením na profi úroveň a živila se právě jako fotograf. Právě proto bych Vás ráda požádala o radu či nějaký ten nápad. Nechci žádné vybavení za sta tisíce. Určitě bych také třeba propagovala značku a dokazovala svou aktivitu a to, jak velmi si toho vážím.

Odpovědi
anonym

Např.
Na www.sponzorujeme.cz naleznete celou řadu projektů, ale i sponzorů, kteří rádi nějaké ty volné finanční prostředky na klasický sponzoring uvolní. Oproti www.sponzoring.cz jsou stránky aktuální. Zajímavým projektem je i forum společnosti Media2000, s.r.o. na www.sponsoring.eu

Tw!st

každý sponzor bude chtít za výměnu propagaci jejich produktu. Zapracuj třeba na Instagramu a nabídni jim propagaci jejich produktu za sponzoring až budeš mít třeba 10 tisíc followerů. Není to velký počet fanoušků dá se to sehnat lehce 🙂

Drap

Musíš obcházet a ptát se, nejen u fotografů. Stránka taková neni, kde by se sami sponzoři nabízeli. Problém je v tom, že těch co y chtěli nějakého sponzora je podstatně více, než těch, kteří by se chtěli sponzory stát. Je to dost obtížné.