huxa

Spolužačka mě má jen na peníze, jak ji získat, aby mě vážně chtěla a měla ráda?

Nejdříve jsem myslel něco jako feromony, poté kvůli ceně sem od nich upustil…
Doplňuji:
Jedná se vždy jen třeba o pětikorunu za pusu nebo album známek (ona mi ho prodala spíše pod cenou, ale byla za to ráda)

Já ji mam jen proto, že potřebuji se zbavit závislosti na PC a vést nějaký ten normální život, neboť doteď sem nevyžadoval a ani nějak nechtěl se např. líbat, …

Měli byste tedy nějaké nápady? :)

Nejlepší odpověď
fcoop

Něco jako „Oslíčku,zatřes se“?
Probuď se a zařaď zpátečku.
Doplňuji:
Bum.Rozumím dobře,že jí dáš bůra za políbení?
Chlape – vzpamatujte se oba.

Další odpovědi
Drap

NAšel bych si jinou, to je asi nejlepší rada kterou můžeš dostat

chudst

A co od toho upustit? A spoluzacce sve penize proboha nedavejte. Neco jineho se nechat pozvat v hospode na pivo a jindy pozvat ostatni a neco jineho je se nechat vysavat. Pokud vite, ze vas vysava jen kvuli penezum, tak proboha mejte rozum a neco ji reknete.

A budu objektivni: treba si to ani neuvedomuje a bere to jako samozrejmost. Pokud vas ma rada, tak prijme vasi poznamku, ze za ni moc utracite a posunete se dal. Pokud se na vas rozerve, tak asi vite, na cem jste. Feromony udajne pomahaji (ja to nikdy nezkousel), ale urcite to nejsou „lektvary lasky“.

venkovan

Jsou muži, kteří si myslí, že ženu lze koupit. Ne vždy to funguje.
Nicméně za blbost se platí. Tak snad nejsi tak hloupý, aby na tebe toto přísloví platilo.
Feremony nic nezískáš – ty působí jen chvilku na rozmnožení živočicha. V tvém případě se domnívám, že nejde jen o akt rozmnožení.
Takže zní to tvrdě, ale to co ti tady všichni napsali – jdi jinam a nebuď za osla.
Doplňuji:
Jestli holce platíš bura za pusu, tak to skoro zavání náběhem na prostituci. Dnes za pusu, zítra za jiné služby? Pryč od ní a mílovými skoky.
Pokud chceš se zbavit závislosti na PC, tak holka není to pravé. Zkus aktivity v přírodě apod. Geocaching je hodně dobrá aktivita kterou můžeě dělat sám nebo s kamarády či kamarádkou. potom je dost nevládních organizací, které se zaměřují na volnočasové aktivity mládeže. stačí se podívat na web ministerstva školství, nebo na www.portal.gov.cz a vyhledat si co tě zaujme.

hanulka11

Jde o to, na co ji máš ty????? Jestli si ji kupuješ… to je špatně .
Najdi si jinou .
Doplňuji:
to je divnej vztah platit za pusu …vykašli se na to

ReHu

Pokud si myslůíš, že tě má jen na peníze, jde teď také o to, jak dlouho to trvá a kdo a jak tuto laťku nastavil.
Zkus nějak pozvolna a nenápadně peníze omezit a zjistit, co jí na tobě imponuje jiného, krom těch Kč.
Až to zjistíš, tak se podle toho zařiď.
Lásku si prostě nevynutíš a to aby tě měla kterákoli ráda přichází prostě jaksi samo.
Buď si do oka padnete nebo bude někdo jiný.
Doplňuji:
Tak to je zcela jiná situacion. Ale taky jde o princip. A ten je v tomto případě ???
Pokud se ti jedná o zbavení se závislosti, což je zcela jistě skvělý, myslím, že tato cesta není moc dobrá.
Zkus se poohlídnout po kamarádech či kamarádkách, ze školy, z okolí bydliště, třeba nějaký bratránek či podobně. zjisti jaké mají oni aktivity, co je baví a co by hlavně bavilo tebe.
Třeba objevíš jinou „závislost“. Třeba lepší :). Třeba ti to i něco dá. Třeba se něco naučíš, nemusí to být vždy jen ve škole, kde se něco dozvíš. A i zajímavějšího. Třeba se naučíš i vydělávat peníze.
Sice nevím kolik ti je ani odkud jsi, ale já se raději budu učit od někoho, kdo je vydělávat umí a má je, což dělám, než se věnovat kamarádce, která o mně nestojí.

led

Láska nasilu? To tu už bolo až do 2.svetovej vojny. Otec vydal dcéru pre pole, láska?, tá nebola dôležitá, dôležité bole pole… Toto chcete?
Rýchlo preč od zlatokopky!

briketka10

jsou holky co mají kluky jen na peníze a jiné na něco víc, třeba se jí ani nelíbíš zkus se nad tím zamyslet, poohlédni se po lepší a hned nerozhazuj..
Doplňuji:
oba jste na škole, jaké nepíšeš, jestli už střední, když se jedná o polibek, album, nevím co bych víc měla poradit..

www

Tak to se ti asi nepodaří, vyprdni se na ni.

Ella

chceš to opravdu slyšet?
raději bych byla závislá na PC a neměla normální život než takovouhle zlatokopku!!!
prober se chlapče… tohle není normální život s normálním vztahem, to je normální prodejná ***… Najdi si holku, která tě bude mít doopravdy ráda…

nikolka-101

Prostě:
1.Dej jí kopačky.
2.Dej jí kopačky Adidas.A řekni jí že teďka jí 3 roky nic nedáš,a uvidíš jestli ti dá kopačky.
3.Řekni jí že už jí nebudeš dávat peníze.
4.Řekni jí „Peníze nebo já!Vyber jsi!“.

Syd

Ad doplnění: Vy jste jak koukám asi opravdu páreček k pohledání 😁
Na to asi neni co poradit. Hlavně aby tady za pár dní nebyl dotaz: „Spolužák mě má jenom místo počítače. Naštěstí je to blbeček a tak z něho aspoň tahám peníze. Co vy na to?“ 😁

chudst

Pomerne trefne :)