Klára K.

Spolužáci (hlavně jeden kluk) do mě pořád rejpou kvůli tomu, že chodím s deváťákem (jsem sedmačka) co s tím?

Původně to vědělo jen pár lidí, ale znáte koloběh drbání, teď už to ví celá škola. Mě ani jemu to nevadí, ale problém je, že mě kvůli tomu zesměšňují a otravují mne. Já vím, že závidí, ale co mi přijde ještě divnější je to, že již zmiňovaný kluk (spolužák, říkejme mu Kulíšek) se mě na to nejdřív zeptal, a dost blbým způsobem, potom mě s tím deváťákem viděl v trolejbuse, což si mě poté Kulíšek „odchytl“ a jakože „kláro, ty jedeš“ a začal se smát, já mu teda řekla ať to nechá bejt a ať to moc nerozebírá. No a dneska v autobuse, když jsme byli na školním výletě, s tím zase začal, ale co mi přišlo podivné, bylo to, jak se mi Kulíšek vysmíval, že jsem toho deváťáka v tom trolejbuse strašně trapně „balila“ (proč je to divné? protože v tu dobu jsme spolu už dávno chodili. A Kulíšek to věděl! Takže jaký balila???) nějak jsem Kulíška odbyla jakože ať drží hubu a hledí si svého. Potom se už nic moc nestalo, jen na mě při obědě furt divně koukal a něco si o mně šuškal s kamarády. ALE, co se stalo pak: jela jsem domů s kamarádkou, a ta říkala, že jak jsme vystupovali z autobusu, že slyšela Kulíška jak říká svým bodyguardům něco na způsob „chodit s deváťákem, to určitě“ , a tak dál. Spojilo se mi to, a došlo mi, že Kulíšek tomu vlastně nevěří. Že si asi myslí, že se mi ten deváťák jen líbí a snažím se ho „sbalit“ (což jsem nikdy nedělala)Jak mu mám vysvětlit, že dobře, ať si tomu nevěří, ale ať mě nechá na pokoji? Protože je to opravdu dost otravné, samozřejmě, stačí si říct „žárlí, nebudu si ho všímat“ (a on teda žárlí, a jak) , ale ono to má následky, a myslím, že jako příklad stačí to, že jak mě štval v tom autobuse, tak skoro řval, a díky němu to ví asi tak o dalších pět lidí víc, včetně učitelky… Takže…
Prosím, pomozte mi, den ode dne mě otravuje víc… Děkuji
Doplňuji:
Samba:
deváťák je zakomponován, a to dost, má co dělat, aby držel na uzdě devátou třídu, protože ještě tak před týdnem do mě s tím rejpala skoro celá devítka, naštěstí si s nima promluvil, oni to pochopili, no jsou hold rozumnější než my, sedmáci.
Myslím, že Kulíšek by přestal otravovat, kdyby viděl, že spolu opravdu chodíme a že to není náklonnost jen z mé strany. Občas se stane, že deváťák jezdí přes město, a Kulíšek (který se mnou jezdí každý den, bydlíme od sebe kousek) se tam připlete taky, a pak jedeme společně do školy. Měla jsem pocit, že to Kulíškovi dojde, když nás vidí spolu, evidentně mu to přišlo, jakože deváťáka „balím“ . Děváťák říká, že až spolu a s Kulichem příště pojedeme, že máme dávat víc „najevo“ že spolu chodíme. Myslíte, že je to dobrý nápad? Nemyslím tím, že bychom se tam před Kulíškem líbali nebo tak něco, jenom že se budem prostě víc objímat a tak. Nevím nevím, jestli by pak Kulíšek nerejpal ještě víc. Nechci ho zase moc ranit, jen mu chci dokázat, že s tím deváťákem opravdu chodím.

Nejlepší odpověď
mosoj

Problém na celou stránku ?

Další odpovědi
petra15

Kulich je zárlivý a závistivý. Ale má te tajne rád, a tak s ním zustan slusne v kontaktu, ale neríkej mu hlavne nic , zádné detaily z tvojeho vztahu. A dávej mu trochu najevo, ze je nedospelý a detinský, a ze takového zádná holka nechce. Muzes mu i pripomenout, ze jestli má nejaké problémy, at se s nimi obrátí na tvojeho prítele. 🙂xD
Doplňuji:
Deváták má pravdu – az zase pojedete autobusem…:-) Dobrý nápad:)

Drap

A jak ti mi tady můžeme pomoci ? Přestaň chodit s deváťákem a bude klid. Nebo máme snad zabít Kulíška ? V tom případě pošli jeho foto a adresu.

iceT

Vykašli se na Kulicha a ignoruj ho i s jeho chováním.Je to osvědčený způsob,jak se zbavit nechtěné pozornosti,protože čím víc tě to bude rozčilovat,tím větší radost mu budeš dělat.
Taky mu můžeš říct,že jestli s tebou chtěl chodit,tak ti měl říct dřív.

Doplňuji:
A proč bys měla někomu dokazovat,že s někým chodíš.Když tomu nevěří Kulich,je to jeho problém.

anonym

Nějak jsi do toho nezakomponovala toho tvýho deváťáka, ten ať se stará o tvoje problémy s Kulichem, je to přece tvůj chlapec, ne? Kulíšek to nemůže rozdejchat, asi se mu líbíš, to je jasnačka. Nevšímej si ho, když jsi na ty trable sama a basta, spíš se zeptej sama sebe, jestli ti to s tím deváťákem stojí zato. Zatím pro tebe deváťák nehnul prstem.
Ach, jak ti závidím, Kulíška i deváťáka, kde jsou ty časy 🙂

Tessina11

Pokud jsi s tim svym devatakem stastna tak bys nemela resit ostatni. Kulich Te ocividne chce a libis se mu, ale mel by se smirit s tim ze je to tak, jak to je.

Vypadá o že kulíšek je nebo byl do tebe blázen už před tím než zjistil že s tebou chodí nékdo starší a došlo mu že jeho tak ráda nemaš jako on tebe
Pokud je tvuj přítel rozumný tak si to s svou třídou vyřídí a pokud ti ten kulíšek nedá pokoj ani po tom co se s nim budeš bavit slušně a na urovni tak ho strapni před výce lidma a vytáhni na něj že tě miluje a tak podobně 🙂

petra15

MOSOJI
S jakou odpovedí jses uz zase nahore ? Chces dostat rákoskou ?:-)xD

petra15

Drap
Tos prepísk ! Vzdyt je tu na poradne, a kdyz si nevís rady – tak se do toho neplet ! :(

gagaga

:))

anonym

no jo, to jsou ty velké problémy malých, teda mladých :-O

petra15

no a co na tom má být divného ? je to docela problém, a od toho tu nase poradna je, abychom jí poradili…vzdyt vís, ze treba takový stalking, nebo mobbing jsou závazné nepríjemnosti, které by se mely resit hned na zacátku:)

anonym

já to taky psala vážně, dospěláci si myslí, že tohle jsou jen pitomosti, mě se nezdá, jak má vědět, co je správně? Hrubosti v odpovědích mi nepříjdou na místě, je to mladá dívka a k ní to nepatří, a netýká se to jen této otázky, vždy mě zamrzí, když dětem odpovídají starý kořeni hrubě a nejen starý kořeni, odpovídají výsměchem i ženy, to už vůbec není pěkné a teď mě zabte :-O

petra15

no zasluhovala bys…ty jezibabo – ses jí prece vysmívala…a mne zase s tema chloupkama vcera…:-)

anonym

NEVYSMÍVALA, není to pravda, jen jsem si povzdechla, protože jí závidím, kéž bych i já mohla řešit takové věci 🙂- bohužel, už se mi to nestane, mám po sezoně…:-)

gagaga

ja jim taky zavidim..ty jejich Kulisky :)

  • iv-

(ale i preju ) :)

petra15

udelala jsem si jen svandu…vzdyt si chtela aby jsme te zabily/i…:-)xD
a to si nenecháme ujít:-) kdyz tady machruje a pak bulí…xD

anonym

a už vůbec se mi nelíbí probírat to tady, kde si to může přečíst, to je k čemu dobrý? Bohužel, už se stalo. A kdepak já nebulim, musím si šetřit slzy na jiné příležitosti, než na net

petra15

tak moje zlatá vís co ? zvu te na zmrzlinu…jakou más ráda ? 🙂

ivzez

Na zmrzku bych se přidala …

anonym

Peťulo, děkuju za pozvání, jedem !!