Comanch

Spolupracuje PPL s Českou poštou?

Pokud mám objednané zboží na dobírku přes společnost PPL a ta mě nezastihne doma, zůstane balík na nejbližší poště jak jsem zvyklý od ČP? Případně kde na mě bude zásilka čekat?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nespolupracuje je to konkurence.Pokud vám to poveze PPL tak Vám volá kdy přijede a kde Vás zastihne.

Další odpovědi
fablen

přesně jak řekl děda – je to konkurence. Pokud doma nebýváte, je lepší si objednat dopravu přes Českou poštu, kde Vám zásilka může zůstat uložena cca 10 dnů.

Pokud Vám ji poveze řidič PPL, měl by Vám zavolat a domluvit převzetí (např. v zaměstnání). Doručuje se 3× a pak se zboží bohužel vrací zpět odesílateli.

Ve velkých městech existují úschovny balíků, kde je možné nechat balík převzít a vyzvednout až potřebujete. Je to služba placená a s poštou nemá nic společného.
Jejich web: www.zasilkovna.cz
Zkušenosti s nimi nemám, jsem z města malého.

elektrikář

Mně se stlo že v den kdy se dodávka vezla mne odvezli do nemocnice. Ač jsem jim volal že jsem jinde dodávku jsem už nedostal.