aakimov

Spolupráce s Alexandrovci? Jak je možné s nimi spolupracovat?

Na začátek upozorňuji že je to čiště jenom z mojí zvědavosti..
Vím že soubor Alexandrovci si vybírá své členy velmi důkladně ale i tak jak s nimi může zpívat například myslím Martin Harrich nebo Chodúr jako jenom třeba dvě písně nebo tak, teď úplně nevím který z nich to byl ale jak se k nim lze dostat? A druhá otázka spočívá v tom že je možnost se k nim dostat a třeba vyfotit se nebo pro podpis třeba po ukončení koncertu musí to být možnost a když už je tak jak nebo kde je největší pravděpodobnost že je zastihnete nebo aspoň jednoho z nich.
Děkuji

Nejlepší odpověď
led

„Vystúpenie hosťa“ pri koncerte hlavného účinkujúceho (vo vašom prípade Alexandrovcov) zabezpečuje vždy umelecká agentúra poriadajúca hlavný koncert.
Organizačná príprava takéhoto koncertu a turné sa robí viac než rok pred vystúpením, treba časovo zosúladiť a technicky zabezpečiť termíny, miesta koncertov, ubytovanie, dopravu, bezpečnosť a mnoho ďalších zabezpečení.
V prípade takého známeho umeleckého telesa ako sú Alexandrovci, vystupujú ako ich hostia domáci umelci – speváci, kapely, ktoré už majú svoje miesto v povedomí domácich fanúšikov.
Otázka na agenta…
1 – Alexandrovovci majú na svojej stránke potrebné kontaktné informácie
2 – Býva zvykom, že umelec si väčšinou nezháňa sám prácu, ale robí to za neho agentúra, agent, ktorý za to dostáva dohodnutú odmenu. Podobne ako umelecký agent umelca, v divadlách zabezpečuje umeleckú prevádzku a plánovanie predstavení prevádzkové oddelenie, prevádzkový tajomník…

Další odpovědi
Drap

Spolupráce s nimi se vyřizuje většinou přes agentury. Agent který tě zastupuje, nebo jiného umělce, kontaktuje agenturu která zastupuje Alexandrovce a dohodne se, nebo nedohodne spolupráce.
Podpis získat lze, pokud se s nimi potkáš. Většinou to neni nic snadného.

aakimov

Jak zjistím jejich agenturu která je zastupuje?

aakimov

A jaký můj agent?