qwert7

Společné bydlení

Dobrý den, chtěl bych se zda by se naskytly nějaké problémy, pokud bych chtěl jít bydlet na byt s kamarádem (přes CPI byty). Jsem ještě student a tudíž nemám žádný příjem. Budu rád za každou radu, děkuji velice.

Odpovědi
Funna

stačí si přečíst podmínky na pronájem bytu…máš tam napsané, cituji:
„Jaké dokumenty jsou potřeba k podpisu nájemní smlouvy?
Občanský průkaz nebo pas
Potvrzení o příjmu“
takže pokud ty, ani tvůj kamarád nemáte žádný příjem, tak asi problém bude…jediný způsob je, požádat toho, kdo ti to bude platit (pokud někdo takový existuje), aby byt pronajmul on…jinak máš asi smůlu…
i když nechápu, proč sis vybral zrovna CPI, když existuje spousta realitek, které takovéto požadavky nemají…pokud neplatíš, tak tě „jen“ z bytu vyhodí…ale žádné potvrzení nechtějí…