Avatar uživatele
DIH

spokojenost psa

Je možné že pes „mrouská“, vydává takovj zvuky jako když je kočka spojená, je to možné u psa.?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

tobe mrouska pes ?..Tohles se mi zda divnejsi …:D mrouskaji kocky ..:D a co by do zvukovych projevu kazdej hafan ma neco …takze je to mozne …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Netuším jaké zvuky vydává spojená kočka, ale pes má velkou škálu výrazových prostředků od hlasových projevů, mimiky svalů na hlavě a uší, pohyby těla a ocasu.
Spokojený pes může i vrnět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Z přechozích odpovědí je jasné, že odpovídající netuší, nač se vlastně ptáš a nevím to ani já 😉
Toto je mrouskání, záležitost jen koček:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&q=P­rojevy+mrousk%C3%A1n%C3­%AD&redir_esc=&

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

když kočka mrouská znamená, že je „v říji“ ,)
..nejprve se zeptám tady na odpovědích, co je to mrouskání, abych pochopil, co dělá ten pes a pak tady pisnu, jestli je to možné ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

Asi sis spletl mrouskání s předením. Když je kočka spokojená, tak přede. Mrouská se, když je v říji a dělá koťata. Psa jsem příst nikdy neslyšel, ale neznamená to, že nějaký podobný zvuk nemůže vyluzovat. Náš pes zase při radosti tak podivně pokňukává, jako by měl prsty ve svěráku. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek