Spojovací kolíky skříňky…

Koupím skříňku z Ikei pod umývadlo. Bude držet i když kolíky podle návodu nenamažu lepidlem? (Skříňka přijde časem rozdělat.)

http://www.you­tube.com/watch?v=pkBgZSS­p7TQ

Nejlepší odpověď
hanulka11

já na odkaz nekoukala, ale bez lepidla bych to neriskovala

Další odpovědi
mojitek

Zalezi jak moc bude skrinka zatezovana a s jakou presnosti je vyrobena,jestli plochy dobre zapadaji do sebe atd atd. Tak tam pridelejte vruty-ty se daji vzdy vysroubovat a skrinka drzet bude..

led

Pokiaľ použijete len drevené kolíky bez lepidla – volá sa to rozpadajúca skrinka
na videu máte rozoberacú skrinku so skrutkami (doporučujem nepoužiť podľa videa záver – kladivo a klince)