Ewíík

Spojení netbooku a Monitoru

Koupila jsem nový monitor a propojila s netbookem vśe funguje , zapne se a na obou obrazovkách se začne načítat Windows potom přejdu na výběr uživatele , vyberu ho a ??? Najednou monitor píše CABLE NOT CONNECTED , jak to ?? A to se stane vždy po výběru uživatele :-/
Doplňuji:
Michale našla jsem to v příručce jenom neví kde je Funkční tlačítko , které spustí na monitoru Menu

Odpovědi
Michal Kole

asi nejaká nekompaktibilita v ovládačích. Zkus aktualizovat ovládače grafiky a monitoru

Jak připojuješ ? (D-SUB, DVI, HDMI) nebo ještě nějaká redukce ?

Někde vpravo dole máš ikonku ovládacího panelu ovbládače grafiky a někde bude položka 2 monitor Monitor/Tv a tam budou příslušná nastavení

u Nvidia to je Nastavit více monitorů