wenceslaw

Spojení mobilu a počítače a využívání internetu

Dobrý den. Když jsem měl telefon HTC. Tam byla funkce Hotspot. Ten jsem zapl, spojil mobil s notebokem a šel mi internet i na notebooku. Teď mám telefon Nokia Lumia a nejdemi to. Tam je jen funkce zdílení internetu ale nejde to. Sice jsem našel nějaké aplikace, ale nevím kterou stáhnout. Můžete mi někdo poradit?

Odpovědi
Rohlik

Bohužel to nejdůležitější si nezmínil…Jaký operační systém je v mobilu a co to je za typ?
Doporučuji si přečíst uživatelskou příručku k mobilu, kde táto funkce bude popsána.

dalid

tu je nejaky navod, pokial ma mobil wifi tak by mal zvladat aj hotspot.
https://blogs­.windows.com/de­vices/2015/03/­23/how-to-turn-your-lumia-into-a-wi-fi-hotspot/