Avatar uživatele
LEONEK

Spočítáte mi to prosím

kdopak mi tohle spočítá??? V práci jsem kopal do hloubky 40cm,placeno je to co centimetr do hlouky to koruna,na délku to bylo 5,70m a na šířku 3m kolik korun bych dle Vás měl dostat vyplaceno??ještě bych chtěl dodat,že to byl jakoby obdélník (parkování pro os.auto)
Doplňuji:
omlouvám se všem takže abych to upřesni jsem placenej od metru

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jose1f před 4369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jose1f

Odpoveď byla označena jako užitečná

Když jsi placen od metru, myslíš tím od metru krychlového, čili od kubíku? Kolik ti tedy platěj za kubík?
Mohu ti spočítat, kolik kubíků jsi vykopal. Bylo to
5,7 × 3 × 0,4 = 6,84 kubíků. Když to vynásobíš tím, kolik máš dostat za kubík, tak ti vyjde, kolik máš dostat za svou práci.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?LEONEK Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nespočítá nikdo, příliš málo údajů. Centimetr do hloubky, ale na jakou délku 1 cm ? 1 m ? nebo na celou délku ?
Doplňuji:
Předpokládám ýe od metru čtverečního /5,7 × 3 × 40 / t.j. 689 kč

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Skeptik

Chybí mi zde ovšem jakou plochu ten centimetr do hloubky má. Takhle bych mohl celý ten obdélník rozdělit na infinitesimální čtverečky a zkasírovat celej účet firmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Výkopové práce jsou placeny za 1 m3. Takže máš sazbu 100 Kč za 1 m3 a vydělal jsi si 684 Kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MartinR

tak to bych ti dal kopat něco hodně dlouhýho a širokýho … pokud je platba za 1 cm do hloubky
40 cm hluboké a 1 koruna za 1 cm do hloubky, to se nepočítá – prostě je 40 korun
nemáš 1 korunu za 1 cm3

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání