Kelt

Spočítali jste už, kolik jste měli kol (bike)?

Kolik jste už měli vlastních jízdních kol ? Já měl asi 4, ale to už 30 let jsem na kole neseděl, nějak se v té pozici necítím moc dobře. Takže nevím, zda je to moc, nebo málo. Tak jen pro srovnání. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Možná mi to nebude nikdo věřit, ale pořád mám své první, které jsem dostal, když mi bylo 14. A JEZDÍ! Tedy stáří přes 50 let. Značka Eska, původně s trojkolečkem. Pravda, původních dílů je už pomálu. A před pár lety jsem přidal benzínové motokolo, taktéž tovární české výroby, s motorem Babetta – docela rarita.

Další odpovědi
Bobek 2

Já měl jednoho pionýra, jednu esku, jednu ukrajinu a nakonec jedno horské kolo, které dnes už je málem taky veteránem. Bike jsem neměl žádnej, za mýho mládí se tu žádný biky neprodávaly.

Mc Merkurion

… dvě: Ukrajinu a potom Favorita … ale na kole jsem seděl naposled snad za totáče …

quentos

Jedno, měl jsem z něj hrůzu, tak ho rodiče zase prodali a od té doby nemám žádné.

orwell

Já dvě. Jedno malé, když jsem byl malej a pak jedno velké, když už jsem velkej. To mám doposud a jezdím na něm stále.

Arne1

Jednoduché. Nula.