Avatar uživatele
anonym

Splnili , nebo plnite si vase cestovatelske sny ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, Kerberus, Deli před 4589 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Svůj cestovatelský sen jsem si splnila vlastně ještě dřív, než jsem o něčem začala snít. Ve dvaceti mě manžel /tenkrát budoucí/ vytáhl na tři měsíce z ČR, směr Asie. Ne tedy, že bych byla vyloženě proti, to určitě ne. Strávili jsme krásné léto v Mongolsku, žádná cestovka, jen my dva, řeka, člun, nádherná příroda a úžasní lidé. A stáda dobytka, hlavně koní, to je něco pro mě.
Moc ráda na to vzpomínám, o Mongolsko jsem se pak už nikdy nepřestala zajímat.
V současné době nezbývají na cestování peníze. A samozřejmě mě mrzí, že necestujeme s dětmi třeba k moři.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Múj největší cestovatelský sen je životní svatební cesta plavbou kolem světa.
Ale musím prý do 28.12. splnit tři pohádkové princovské úkoly, které jsou tak nesmyslné a nesplnitelné, že mne možná budou stát život.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Dva moje detské sny mi nevyšli.
1 – splaviť člnom Dunaj od prameňa v Čiernom lese v Bavorsku (videla som ho) po ústie v Čiernom mori.
2 – Prejsť po stopách Staša a Neli do Chartúmu – Sienkiewicz Púšťou a pralesom
3 – Vyjsť na horu Fudži
Splnil:
1 -videť Arkonu a Svantovítov chrám na Rujane (najsevernejšie miesto starých Slovanov) bola som tam a peši (ale to bolo v praveku, bola som ešte mladá a naivná)
2 -pozdraviť sa s Krakovským drakom
3 -okúpať sa v 7 moriach
4 -vidieť Sochu Slobody
PS.
pri cestách som veľmi rada používala zápalkový kompas. Mala som cieľ, kam chcem prísť a kedy tam byť ostatné bola vôľa zápalky. Ráno som si hodila zápalku a ktorým smerom ukazovala hlavička, tým smerom som išla. Doporučujem, bývajú z toho fantastické zážitky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Něco jsem si už splnila, třeba Krétu nebo Andalusii – ale další odkládám na „až jednou“.
Teď s malými dětmi je to Itálie – kterou ale miluju, takže jsem spokojená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ano, snažím se .A jak jsi na tom ty -iv-?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Bohužel ne, a už je pomalu i opouštím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Procestovala jsem jen Evropu.Zbytek světa asi už neuvidím!Ne,že bych si to nepřála,jen mi chybí to pdstatné.Chechtáky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_zabicka

Muj největší cestovatelský zážitek bude, letos v listopadu! S manžel vyrážíme na líbánky směr Kuba. Jinak jsem zatím cestovala akorát autem do Chorvatska, takže nic moc

Zdroj: www.dovolena.cz/za­jezdy/kuba/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

částečně.
ještě mi chybí rio de janeiro.
pak už jenom velikonoční ostrov.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Kapko ! Kapicko ! Chodte na odpovedi casteji , nejak jsem si vas oblibila … a to nejste chlap ! 🙂 At tady ty chlapaky prevalcujem.
🙂 A na deti se nevymlouvejte , kdyztak je dame do detskeho domova. 🙂 I ja ty moje … nevite , jestli tam berou jeste 22 a 28 lete ?

  • iv-

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

  • iv-, potěšila jste mě. Děkuji. Pokusím se to napravit, ale nic radši neslibuji. 🙂

před 4585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hanulko , pred 28.12. vam dam vsem vedet. 🙂 Zmizim na hodne , hodne dlouho. To tady zacnete slavit. !
Ale obcas sem juknu a poslu i fotecky … uz se to ucim. 🙂 -iv-

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Ty se tu asi vykašleš na tu zimu , co? A poletíš někam do teplých krajin…Bééééé­éééééééé

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je to tak. 🙂 A ted uz cestuji skoro jen same extremy. Vloni jsem byla cely cervenec na Spicberkach a v Gronsku – max. 6 st. Ted se chystam jeste na vetsi dobrodruzstvi. Mam uz 2 a pul roku rezervovane. 🙂 Jinak by se na me nedostalo. 🙂 Dam vam vedet , opravdu. V prosinci. -iv-

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Snad poletíš na měsíc???????To jsem moc zvědavá

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Na Aljašku?Kanadu?Do prosince nevydržím…-iv-!

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Na mnohem dele. 🙂 Vracim se 6.4. 🙂

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

asi do Austrálie?????????

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:-p

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

já ale myslela na Měsíc -:D :D

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

A aký dopravný prostriedok? Raketa (čínska?), auto, vlak, autobus, metla, nohy?

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Led … rekla jsem v prosinci , tak v prosinci. ! 🙂
Povedu si cestovatelsky denik , tak se na nej obcas mrknete … ale vubec nevim , jak se to dela… 🙂

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hanulko , i na ten Mesic uz jsem se " zatim " jen divala. Cetla jsem , ze 4 noci budou stat 33 tis. Eur , ale stalo by to za to. Synove mi pry pomuzou. Koupi letenku … ale pry jen tam !! ;-(

před 4589 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek