Splnili , nebo plnite si vase cestovatelske sny ? -iv-

Nejlepší odpověď
kapka

Svůj cestovatelský sen jsem si splnila vlastně ještě dřív, než jsem o něčem začala snít. Ve dvaceti mě manžel /tenkrát budoucí/ vytáhl na tři měsíce z ČR, směr Asie. Ne tedy, že bych byla vyloženě proti, to určitě ne. Strávili jsme krásné léto v Mongolsku, žádná cestovka, jen my dva, řeka, člun, nádherná příroda a úžasní lidé. A stáda dobytka, hlavně koní, to je něco pro mě.
Moc ráda na to vzpomínám, o Mongolsko jsem se pak už nikdy nepřestala zajímat.
V současné době nezbývají na cestování peníze. A samozřejmě mě mrzí, že necestujeme s dětmi třeba k moři.

Další odpovědi
anonym

Múj největší cestovatelský sen je životní svatební cesta plavbou kolem světa.
Ale musím prý do 28.12. splnit tři pohádkové princovské úkoly, které jsou tak nesmyslné a nesplnitelné, že mne možná budou stát život.

led

Dva moje detské sny mi nevyšli.
1 – splaviť člnom Dunaj od prameňa v Čiernom lese v Bavorsku (videla som ho) po ústie v Čiernom mori.
2 – Prejsť po stopách Staša a Neli do Chartúmu – Sienkiewicz Púšťou a pralesom
3 – Vyjsť na horu Fudži
Splnil:
1 -videť Arkonu a Svantovítov chrám na Rujane (najsevernejšie miesto starých Slovanov) bola som tam a peši (ale to bolo v praveku, bola som ešte mladá a naivná)
2 -pozdraviť sa s Krakovským drakom
3 -okúpať sa v 7 moriach
4 -vidieť Sochu Slobody
PS.
pri cestách som veľmi rada používala zápalkový kompas. Mala som cieľ, kam chcem prísť a kedy tam byť ostatné bola vôľa zápalky. Ráno som si hodila zápalku a ktorým smerom ukazovala hlavička, tým smerom som išla. Doporučujem, bývajú z toho fantastické zážitky.

Deli

Něco jsem si už splnila, třeba Krétu nebo Andalusii – ale další odkládám na „až jednou“.
Teď s malými dětmi je to Itálie – kterou ale miluju, takže jsem spokojená.

hanulka11

Ano, snažím se .A jak jsi na tom ty -iv-?

Drap

Bohužel ne, a už je pomalu i opouštím.

anonym

Procestovala jsem jen Evropu.Zbytek světa asi už neuvidím!Ne,že bych si to nepřála,jen mi chybí to pdstatné.Chechtáky.

_zabicka

Muj největší cestovatelský zážitek bude, letos v listopadu! S manžel vyrážíme na líbánky směr Kuba. Jinak jsem zatím cestovala akorát autem do Chorvatska, takže nic moc

Zdroj: www.dovolena.cz/za­jezdy/kuba/

arygnoc

částečně.
ještě mi chybí rio de janeiro.
pak už jenom velikonoční ostrov.

anonym

Kapko ! Kapicko ! Chodte na odpovedi casteji , nejak jsem si vas oblibila … a to nejste chlap ! 🙂 At tady ty chlapaky prevalcujem.
🙂 A na deti se nevymlouvejte , kdyztak je dame do detskeho domova. 🙂 I ja ty moje … nevite , jestli tam berou jeste 22 a 28 lete ?

  • iv-

kapka

  • iv-, potěšila jste mě. Děkuji. Pokusím se to napravit, ale nic radši neslibuji. 🙂

anonym

Hanulko , pred 28.12. vam dam vsem vedet. 🙂 Zmizim na hodne , hodne dlouho. To tady zacnete slavit. !
Ale obcas sem juknu a poslu i fotecky … uz se to ucim. 🙂 -iv-

hanulka11

Ty se tu asi vykašleš na tu zimu , co? A poletíš někam do teplých krajin…Bééééé­éééééééé

anonym

Je to tak. 🙂 A ted uz cestuji skoro jen same extremy. Vloni jsem byla cely cervenec na Spicberkach a v Gronsku – max. 6 st. Ted se chystam jeste na vetsi dobrodruzstvi. Mam uz 2 a pul roku rezervovane. 🙂 Jinak by se na me nedostalo. 🙂 Dam vam vedet , opravdu. V prosinci. -iv-

hanulka11

Snad poletíš na měsíc???????To jsem moc zvědavá

anonym

Na Aljašku?Kanadu?Do prosince nevydržím…-iv-!

anonym

Na mnohem dele. 🙂 Vracim se 6.4. 🙂

hanulka11

asi do Austrálie?????????

anonym

:-p

hanulka11

já ale myslela na Měsíc -:D :D

led

A aký dopravný prostriedok? Raketa (čínska?), auto, vlak, autobus, metla, nohy?

anonym

Led … rekla jsem v prosinci , tak v prosinci. ! 🙂
Povedu si cestovatelsky denik , tak se na nej obcas mrknete … ale vubec nevim , jak se to dela… 🙂

anonym

Hanulko , i na ten Mesic uz jsem se " zatim " jen divala. Cetla jsem , ze 4 noci budou stat 33 tis. Eur , ale stalo by to za to. Synove mi pry pomuzou. Koupi letenku … ale pry jen tam !! ;-(