Michal Kole

Splnila se moje předpověď, že Vaše děti či vnoučata příjdou ze školy z brekem a bude jím muset dát sedativa, aby usnuly

„Pani učitelka říkala, že budeme chodit do bazénu, já se bojím“.

"Anička, říkala, že bazén kam budeme chodit nemá dno a že tam žije vodník, jako ve filmu Jak utopit doktora Mráčka a že mě stáhne a utopí.

Jen rozvijím podobnou otázku mého spoludiskutujícího.

Nejlepší odpověď
venkovan

Ano – už dopíjí druhou lahev sedativ. Podle etikety na lahvi tento lék byl vyroben někde v Gruzii.
Fakt – ty léky jsou dneska nějaké drahé.

Další odpovědi
dudu

Michale věřte, že už delší dobu intenzivně přemýšlým, který obor mediciny by Vás měl co nejdříve izolovat a jaké kolegium doktorů začít smysluplnně léčit. Myšlenky, které, jak stále doufám jen nevědomky plodíte totiž nežádoucně gradují a stávají se společensky nebezpečné!!Jinak totiž Vaši zcestnou představu o dětech, které jdou poprvé do školy nelze pojmout.
Proto Vás prosím a touto cestou radím, jděte se zavčas léčit a než tak učiníte, dejte si opakovaně hódně studenou sprchu. Možná jen takto někomu z bližních ve Vašem okolí vbrzku neublížíte!!

Rocker

U vás ještě děti ve škole věří na vodníka?To jsi z podivného kraje:-)

honza19hk

bezedný bazén,tak tam bych se šel rád potápět:-)

jinak co jsi pil?? pivo ,rum,skotskou?? flašku vodky?? dost na to totiž vypadáš,přece takováhle otázka nemůže vypadnout z předpokládám rozumného člověka.To ani já když jsem měl naposledy skoro 4 promile bych takovouhle otázku nesplodil.