Gestas

Splnil jsem zadání slohové práce?

Měl jsem napsat něco na téma Měním své město a napsal jsem vypravování inspirované Mužem na radnici, odehrává se to ve vymyšleném městě. Je to v souladu s tématem?

Nejlepší odpověď
annas

Na otázku se nedá přesně odpovědět. Vaši práci nebudu hodnotit, takže můj názor známku neovlivní. . Kromě toho se nedá z několika vět posuzovat, zda jste splnil téma. Nevím, zda vám vyučující řekl, jak si vypravování představuje.

Záleží i na tom, jak vypravování o své městě pojal. Zda jste uvedl své zkušenosti s tím, jak se podílíte na změně svého města. Muž na radnici měl přece jiné možnosti, než máte vy.

Jak jstse v práci zmínil, že jde o vymyšlené město.?

Počkejte na výsledek hodnocení svého učitele.

Další odpovědi
Drap

Nesplnil. Měl jsi měnit své, konkrétní město a ne nějaké fiktivní.

autacek

Tak teoreticky pokud to město je vymyšleno tebou, potom je to tvé město. A pokud jsi se ve vyprávění ztělesnil do daného muže na radnici, proč ne.

No ale pokud paní učitelka předpokládala, že budeš psát o sobě jak pomáháš starým lidem a sbíráš odpadky po ulicích, tak kdo ví..