anetadela1

Splnění snu.

Ahoj, zeptám se vás čistě teoreticky. Do kdy se má vyplnit sen? Do pár hodin, dní, týdnů…? Nebo se mám třeba bát ještě za půl roku a pak si říct: no jo, dyť mě se tenkrát zdál ten sen…hahaha. Já vím, že je to pitomost, ale co byste řekli vy?
Doplňuji:
Jojo, myslela jsem ten co se mi zdá v noci. Např: uvidím hada na stromě a to znamená: pokuta nebo velké oklamání. Tak jestli tu pokutu dostanu zítra, za měsíc, nebo tak.......jsem to myslela.....

Nejlepší odpověď
BEAES

Možná myslíte to, kdy se Vám vyplní věštba podle snáře. To by mělo být v brzké době, myslím, že jde většinou o současnost, pokud Vám sen,či věštba něco sděluje, obzvláště u opakovaných snů. Já jsem četla, že pomocí snů nám něco chtějí sdělit Andělé........

Další odpovědi
anonym

Podvědomí-mocná čarodějka.(I když rod nesedí-TO).Ve spánku se „čistí"hlava,mozek si srovnává
nejrůznější záležitosti.Kulhavě by to snad šlo přirovnat k defragmentaci disku+čištění­.Nepotřebné odchází do nevědomí.
Mozek nikdy úplně nezapomene ani na vteřinu zažitého.To je třeba to známé:“ Ve vteřině mu (jí) proběhl celý život před očima." Ještě-nesměle-nedomnívám se,že člověk si ovlivňuje,vytváří svůj osud úplně a zcela sám. To samozřejmě neznamená,že by průběh života utvářelo postavení planet.

lejla37

ony se sny neplní

afro.minerva

Pokud jde o plnění snu, co se zdá v noci, tak to si ten sen asi budete muset splnit sama. Sny jsou odrazem podvědomí, toho co si přejeme a čeho se bojíme. Odehrává se tam směsice toho co jsme prožili, viděli atd. Takže pokud po něčem toužíte, tak si to splňte.

Jinak pokud máte nějaký sen jakož touhu, tak to je totéž. Nevěřila bych žádným vědmám. Člověk má svůj osud ve svých rukou.

Jahoda

Často dostávám e-maily, ve kterých je napsáno: „Pošli tento e-mail nejmíň 10 uživatelům a zítra se ti vyplní.....“. Moc těmto e-mailům nevěřím. Ale věřím tomu, že se sen může splnit. Já jsem měla taky sen mít miminko. Nedařilo se a vyda! Je to už půl roku a sen se mi možná vyplnil. Mám takové tušení, že mimi už čekám. Takže já si myslím, že pokud budete doufat na splnění Vašeho snu, vyplní se. Jak čtu tak Vy píšete, že se bojíte. To znamená, že jste asi něměla moc hezký sen a bojíte se, že se vyplní. Myslím, že tak za půl roku, se už bát nemusíte. Je malá pravděpodobnost. Ale jsou i vyjímky. Pokud se Vám zdál ošklivý sen a bojíte se aby se nestal skutečností, přeju Vám aby se skutečností nestal. Měj te se hezky ;o)

Michal

Rozhodně to není pitomost.Víte jistě,že je plno snářů a výkladů snů.Faktem je,že je něco,kdy si řeknete :to znám ,o tom se mi už zdálo.Mozek pracuje v mnoha ůrovních a některé ani neznáme,možná je toto jedna z těch úrovní.Ale kdy se to stane,jestli za hodinu ,zítra,za půl roku,to by byla čistá spekulace a do té se nechci pouštět.