Gabe

Splinter cell chaos teory

Muzete mi poradit co mam delat na zakladne teroristu s tou rubikovou kostkou plnou cisel?Co jsem vygeneroval z pocitace?Di­ky.Jedna se o verzi Ps3.

Doplňuji:
Splinter cell double agent.

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.ab­cgames.cz/?p=na­vody_zobraz&id=10158

8. Centrála JBA
New York City, USA

  • Dešifrovanie správy.

Nasledujte Emilea a zavedie vás do miestnosti s počítačom pod schodmi. Máte mu tam dešifrovať správu, aby zistil, či ho jeho partner zradil, alebo nie, respektíve, či mal prsty vo vražde jeho pilota, ktorý zomrel cestou k Šanghajskému hotelu v Číne. Použite počítač a objaví sa pred vami virtuálna kocka. Každá jej strana má štyri políčka, do ktorých môžete ukladať číselné kódy zložené z jednotiek a z núl. Vyplniť musíte každé políčko. Ide o to, že v rade ani v stĺpci (myslené dookola celej kocky. Teda stĺpec prechádza hornou, spodnou a dvoma bočnými stranami a rad prechádza všetkými štyrmi bočnými stranami, aj keď záleží od uhla pohľadu) nesmú byť rovnaké znaky. Keď dáte znak, ktorý môže byť, je svetlý, ako pri prvom zadávaní, no keď vložíte opakujúci sa znak, tak sa vyfarbí, aby vás upozornil na to, že tam nepatrí. Treba skúšať kombinácie. Správnou kombináciou dešifrujete správu (a splníte úlohu „Decrypt Email Message“; +JBA).
Kombinácia, ktorú som použil ja:

Prvá
strana Napravo
od prvej Napravo
od druhej Napravo
od tretej Horná strana
nad prvou bočnou Spodná strana,
nad prvou bočnou
000 001
110 111
010 011
000 001
100 101
010 011
110 111
100 101
010 000
001 011
100 110
111 101

je to jednoduché,tady se to seřadilo pod sebe,ale když se mrkneš do odkazu,tak tam je to vedle sebe tak jak to má být.A pak stačí se tím jen řídit.