bolak

Spletli jste se někdy v někom?

A to ať už ve špatným nebo dobrým slova smyslu?

Nejlepší odpověď
Damiana

A víš, že fakt ne? Jen mám často problém se zblblým okolím, které buď slepě důvěřuje nebo upřímně nenávidí a pak se mě snaží přesvědčit o opaku, když já mám jasno. Ještě nikdy jsem se ve zmetkovi „nezklamala“…:-)
Obvykle mi stačí pár drobných indicií, někdy je jasno okamžitě. Ale jak říkám, daleko horší je pak „bojovat“ s odprůrci nebo se zastánci dotyčného. Když pak na toho zmetka dojedou, stane se (pokud nejsou příliš ještiní:-), že přiznají, že jsem měla pravdu. Je obšem s podivem, že v případě, kdy člověka podezírali ze špatností a on se pak ukáže jako dobrý člověk, hledají na něm mouchy stále… Protože se možná jen důmyslně přetvařuje, ta potvora prohnaná…:-)

Další odpovědi
arygnoc

no jéjej.

anonym

Nikdy ne.

rybika

Myslím,že často vidíme lidi na kterých nám záleží z té lepší stránky nebo spíše tak, jaké si je představujeme. To kým skutečně jsou se často pozná, až pominou vazby mezi lidmi. V mém případě u konce 20leteho manželství, kde jsem se domníval, že vychováváme 3 děti. Nebo také, hledite-li do tváře peklu, obevite existenci nebe. ..

ponovotny

když Obama poprvé nastupoval do funkce a měl ten první proslov jak říkal „ano, my můžeme“ a nebo „skončím s válečnými konflikty“ , tak jsem na to skočil

Heřman

Jo ale když chcete zjistit jaký člověk je tak se sním více seznam te… Myslím v dobré slova smyslu…

bolak

Já sem čekal nějaký příhody knižního rozsahu (::)

kapka

A ty o tom pak napíšeš knihu, jo? Já už mám strach ti cokoliv vykládat teda. 😁 Né že by zrovna v poslední době nebylo co. ☹