Avatar uživatele
bolak

Spletli jste se někdy v někom?

A to ať už ve špatným nebo dobrým slova smyslu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Damiana, briketka10 před 3932 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

A víš, že fakt ne? Jen mám často problém se zblblým okolím, které buď slepě důvěřuje nebo upřímně nenávidí a pak se mě snaží přesvědčit o opaku, když já mám jasno. Ještě nikdy jsem se ve zmetkovi „nezklamala“…:-)
Obvykle mi stačí pár drobných indicií, někdy je jasno okamžitě. Ale jak říkám, daleko horší je pak „bojovat“ s odprůrci nebo se zastánci dotyčného. Když pak na toho zmetka dojedou, stane se (pokud nejsou příliš ještiní:-), že přiznají, že jsem měla pravdu. Je obšem s podivem, že v případě, kdy člověka podezírali ze špatností a on se pak ukáže jako dobrý člověk, hledají na něm mouchy stále… Protože se možná jen důmyslně přetvařuje, ta potvora prohnaná…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

no jéjej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nikdy ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybika

Myslím,že často vidíme lidi na kterých nám záleží z té lepší stránky nebo spíše tak, jaké si je představujeme. To kým skutečně jsou se často pozná, až pominou vazby mezi lidmi. V mém případě u konce 20leteho manželství, kde jsem se domníval, že vychováváme 3 děti. Nebo také, hledite-li do tváře peklu, obevite existenci nebe. ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

když Obama poprvé nastupoval do funkce a měl ten první proslov jak říkal „ano, my můžeme“ a nebo „skončím s válečnými konflikty“ , tak jsem na to skočil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Jo ale když chcete zjistit jaký člověk je tak se sním více seznam te… Myslím v dobré slova smyslu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Já sem čekal nějaký příhody knižního rozsahu (::)

před 3932 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

A ty o tom pak napíšeš knihu, jo? Já už mám strach ti cokoliv vykládat teda. 😁 Né že by zrovna v poslední době nebylo co. ☹

před 3931 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek