fekete20

splatky za auto poskytnute pro tel.postizene

splacim po dohode s mest. ur.castku kterou mi poskytli pro tel.post.dceru jelikoz auto nebylo z me viny v provozu a tudiz nesplnoval ucel musim splatit dve tretiny z castky kterou mi poskytli . bude mit vliv amnestie na prominuti zbyle castky? dekuji

Odpovědi
standa

Novela trestního zákona (platná od 1.1.2010), laicky nazývaná též jako „amnestie 2010“, se vašeho případu vůbec netýká.

Na vaše provinění (ať už vámi zaviněné či nikoli) se nevztahuje trestní zákoník, takže nelze uplatnit ani zmiňovanou ´amnestii´ .