hubenej

Splacim exekuce a zalozil si ucet na ktery mi chteji poslat penize.

Splacim pravidelne exekuce ktere mi z platu na tyto exekuce posila penize zamestnavatel a dalsi exekuce jsou v poradi jako cekatele.Mam ucet v bance ktery jsem si zalozil.Muze mi nekdo poslat na tento ucet penize aniz by mi je sebrali ci ucet zablokovali?? De­kuji

Nejlepší odpověď
Rocker

Exekutoři jsou šmejdi,dostanou se ti všude,co máš na svý jméno.Ideální je si nechat peníze posílat na účet někoho,komu věříš.

Další odpovědi
Mapel

Zaměstnavatel ti ponechá nezabavitelné minomum. Bohužel jakmile ti ho pošle na tvůj účet má právo ti ho exekutor zabavit a kór když jsou další exekuce v pořadí. Ochrana na účet se nevztahuje jako je ochrana na plat. Máš možnost si nechat posílat peníze složenkou nebo vyplácet v hotovosti podle možností zaměstnavatele.