Spíte v tomto chladném počasí

v ponožkách,dělají tuto neerotickou věc jen ženy nebo i muži?
Doplňuji:
já mám takové pěkné černé podkolenka a na nich jsou lebky:D

Nejlepší odpověď
BEAES

Zatím v ponožkách nespím, ale kdyby hodně přituhlo, tak je nasadím. Mám ráda nohy v teple.

Další odpovědi
quentos

jo , spím, a v tlustejch, co s tím, když je zima na nohy, a chlastat slivovici před spaním člověk taky nemůže furt

Miroslavst

Ani náhodou!!!!!
Jen pro zajímavost spím v pyžamovém kabátku a slipech.
Kolikrát vytáhnu nohy z podpeřiny. Ponožky bych nesnesl.

myšpulín

Když je mi opravdu zima, tak si ponožky na noc vezmu a ať si každý říká co chce 🙂
Hlavně, že mi není zima a dobře se vyspím.

GM

Ne, mám toho na sobě co nejmíň, je mi pořád horko. Blbé je, když mě zalehnou kočky a já se nemůžu odkopat, abych je neprobudila.

lerak14

toto že je zima?okno dokořán a pot se jen leje
horko už se těším na zimu moja vždy čeká až usnu a pak okno zavře jenže pak se budím horkem při pohledu na její dvě peřiny odcházím do zimní zahr.

vecernice

To teda spím,v těch pořádně tlustých vytahaných ponožkách,aby mě nikde netlačily.Beru si je i na dovču i když je tam třeba čyřicet,tak je někdy vytáhnu.