Bodačka

Spíte se zkříženýma rukama?

Také spíte se zkříženýma rukama? Nemyslím do sebe zaklesnutýma, ale doslova překříženýma na prsou, jako to mají mrtví faraoni v hrobkách. Já tak poslední dobou spím, akorát ne na zádech, ale na boku – je mi tak dobře. Nevíte proč?

Odpovědi
Usoman

Spaní na boku (embryonální) preferuji taky, stejně jako většina populace. Je to logické. Někdy mám ruce normálně, někdy je do sebe zamotám jako do uzle, ale udělat kříž na hrudi, to asi ne. :D

Každopádně rukama to není, důležité je, že spíš na boku, tedy v té nejpřirozenější poloze.

anonym

Ne, to fakt neumím 🙂

Drap

Ruce mi zkříží až mě budou ukládat k poslednímu spánku.

orwell

Ano, spím tak též. Ležím ale na zádech, ruce zkřížené, pevně přitisknuté k hrudníku a pod nimi mám peněženku. Jinak neusnu.

štamgast

Já usínám ve stabilizované poloze ale budím se různě.